Promosyon Ürünleri

promosyon ürünleri

ArabicEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish

Tel:0212 482 02 23 PBX


Kutu mendil istediğiniz renk, ebat ve  özelliklerde yapabilen bu ürünlerde Kutu mendil grubu olarak; Kuru cep, Stantlı, Baton, Altıgen, Sekizgen, standart ve   Özel şekilli kutular olarak adlandırılır.

Kutu mendil kutularına  sınırsız renk baskı yapılabilir, araçlarda en çok ihtiyaç duyulan bu ürün üzerinde firmanızın tanıtımını etkili bir şekilde  yapabilirsiniz.

Örnek Çalışmaları İncelemek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız.

Kutu mendil tarihçesi asırlar öncesine dayanan bir gelenek, kültürdür. Arşivlerdeki Kayıtlara GöreM.Ö 1 yüzyılda yunanlıların yüzlerini silmek için MANDILION olarak adlandırdıkları burun ve terlerini silmek için kullandıkları bez parçasına  denir. Kağıt mendil olarak kullanılımı Avrupaya 17. yüzyılda girildiği bilinmektedir. tarihteki bilgilerden bize yansıyan bu güne kadar ihtiyaç malzemesi olarak vazgeçilmez bir ürün olmasıdır. Boyut promosyon Olarak mendil grubu olarak sınıflandırdığımız bu ürünler arasında kutu mendil olarak adlandırdığımız çeşitleri sizler için görsel ve fiyat bilgileri ile birlikte sunduk.

Bu ürünlerin taviz verilmemesi gereken koşullar yani sağlıklı üretim koşulları Tarım ve köy işleri  bakanlığın bize verdiği uygunluk belgesi yanı sıra sağlık bakanlığının üretim izni, ve 31.10.2013 tarih ve 28807 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Hava AROMATIZE edici ürünlerin üretim ithalat ve sağlıklı koşullarda üretim izinlerinin mevcut olduğunu bilmenizi isteriz. Tüm Belgelere Sahip olan, kalite, hijyen ve güçlü üretim tesisimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bu belgeleri olmayıp merdiven altı üretim yapan işletmelerin telafisi olmıyacak zor durumlarda kalmak istemiyorsanız üreticinizden bu belgeleri muhakkak talep ediniz. Konu hijyen ürünleri olunca ve bu kriterle uygun olmayan yerlerde üretilen ürünler, bakteri, alerji, geçici körlük vb durumlara maruz kalıcağınız hatırlatmak isteriz. Oto kokusu , Kutu mendil, Amerikan servis, ıslak mendil,  kuru cep mendil gibi promosyon malzemelerini bahsi geçen belgeleri olan yerlerde yaptırmanız kanuni bir zorunluluktur, ve yasal yaptırımları vardır.

Ayrıca  Islak mendil Grubu olarak Standart cep mendili, 10’luk, 15’lik yanı sıra Travel çeşitleri 15 – 20 ve 25’lik olarakta üretim yapılabilmektedir.

 

Hakkımızda

Boyut Promosyon

1990 lı yılların sonunda kaliteli ürünleri uygun fiyatla temin ederek müşterilerimize sunmak üzere yola çıktık.

Bugün ise son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile; dostlarımıza hergün daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmak üzere çalışıyoruz.

Bu yolculuk süresince KALİTE, GÜVEN, ZAMANINDA TESLİMAT konusunda dostlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için gereken herşeyi yaptık. Onlar da bizden hep daha fazlasını talep ederek, her konuda daha iyi olmamızı sağladılar.

Gelecekte ulaşmamız gereken hedefler için sizde bizden daha iyisini isteyebilir bizi yolculuğumuzda destekleyebilirsiniz.

Boyut Ailesi

Hizmetler

Promosyonun çeşitli amaçlarından söz edilir. Bunlardan bir gruplandırma şekli, Promosyonun hitap ettiği gruplara yöneliktir. Buna göre genel amaçlar şunlardır.


Satış gücünü desteklemek

Ürünün pazarlamasında aracı kuruluşların kabullenmesinin ve desteklerinin sağlanması

Tüketicilere ürünün satışının arttırılması

Burada dikkatlice yapılan bir inceleme genel amaçların daha çok satışa yönelik olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Bu hiçbir zaman promosyonun iletişim amaçları olmadığı anlamına gelmez. Ancak, kabul etmek gerekir ki, promosyon özellikleri açısından daha çok satışın arttırılmasına yöneliktir.

Daha açık bir ifadeyle, promosyon üreticiden tüketiciye kadar geçen kanal seviyesindeki ürünün hareketini hızlandırmayı ve satışı arttırmayı amaçlar.


BOYUT Reklamcılık Matbaacılık Dış Tic. Ltd. Şti. firmanızın tanıtımı için gereken tüm hizmetleri tek çatı altında birinci elden vermek hedefiyle yoluna devam etmektedir. Tüm matbaa, promosyon ürünleri, bayrak ürünleri, dijital stüdyo çekimleri, grafik tasarım ve reklam ihtiyaçlarında her zaman yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Vazgeçilmezlerimiz;

KALİTE

GÜVENİLİRLİK

ZAMANINDA TESLİMAT

Verdiğimiz hizmetlerin karşılığı içten gülümsemenizdir.