Bez Çanta Neden Tercih edilmeli?

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Bez Çanta Neden Tercih edilmeli?
Bez Çanta Neden Tercih edilmeli?

BEZ ÇANTA NEDEN TERCİH EDİLMELİ?

Bez Çanta geri dönüşüm özelliğine sahip ve doğa dostu bir üründür. Dünyanın nüfusu her geçen gün artmakta üretim de bu nüfus oranına paralel olarak artış göstermektedir. Her geçen gün dünya nüfusunda meydana gelen artış üretimde daha çok hammaddeye gerek duyulmasına neden olmakta böylelikle enerji tüketiminde ve ham madde kullanımında bir artış meydana gelmesine sebep olmaktadır. Bunun sonucunda da küresel ısınma ve dünyada ki su oranının azalması gibi durumlar gündeme gelmektedir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşılmasının en büyük nedeni içinde ciddi kimyasal maddeler barındıran aynı zamanda içinde petrol türevli olan plastik poşetlerin toplum tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılması ve bu plastik poşetlerinin toplum tarafından doğru şekilde imha edilmesine dair her hangi bir bilgiye sahip olması çevresel sorunlar ile karşı karşıya kalmamıza sebep olan en büyük faktördür.

    Plastik poşet kullanımı sonucunda karşı karşıya kaldığımız sorunlar artık dünya geneli tarafından bilinmekte ve günümüzde insanlar yavaş yavaş bez çanta kullanımına yönelmektedirler. Bez çanta tercih edilmeye başlanmasının en büyük nedeni, bu ürünün geri dönüşüme tamamen uygun olması ve üretimi aşamasında insan sağlığını tehdit eden hiçbir ürünün kullanılmamasıdır. Plastik poşetlerin doğada kaybolması çok uzun yıllar sürmektedir. Birçok insan tarafından plastik poşetler doğaya direkt bırakılmakta ve böylece bu poşetler oldukça uzun bir süre orada kalmakta doğaya zarar vermektedir. Bu gibi durumlar nedeni ile tamamen doğa dostu ve insan sağlığına zararı olmayan Ham bez çanta tercih edilmesi daha uygun olacaktır.

    Promosyon sektöründe Bez çantanın Önemi görüldüğü gibi çevreye sağladığı katkı harici reklamınızında alan olarakta çok farklı yerde temsil etmesini sağlamaktadır. Logolu bez çantaların sadece kapalı ev ortamı değil gezer bir reklam alanı gibi tanıtımızı sağlamaktadır. Bez çanta çeşitleri kumaş cinsi, ebat ve baskı seçenekleri ile farklılık sağlar. Örneğin bez çanta  denilince tela bez çanta, ham bez çantalar, imperteks çanta, rips kumaş çanta, kanvas kumaş çanta, tela çanta gibi seçenekler vardır. Bu konuda uzman olan arkadaşlarımız size en sağlıklı ürünü bilgilendirmesini yapacaktır. Bez çanta imalatı kendi bünyemizde olup grafik tasarım ücretsizdir.

Boyut Promosyon Ailesi

Önceki yazı
Pet Bardaklara Olan Talep Arttı !
Menü